Pragmatic Play tutvustab uut slotimängu Sugar Rush

19.08.2022
Sisuturundus

Pragmatic Play toob avalikkuse ette uue slotimängu. Pärast Cash Patroli ja Big Bass Splashi hiljutisi väljalaskeid on Sugar Rush uusim ja üks paremaid mänge, mis on saadaval mängupakkuja portfellis.

Pragmatic Play äriarenduse juht Yossi Barzely ütles pärast mängu väljaandmist: "Oleme nii põnevil, et saame pakkuda oma publikule suveks maiuspala, mis saabub meeldiva uue mänguautomaadi kujul".

Mängijate ootused on Pragmatic Play tunnustatud ja auhinnatud mänguportfelli tõttu kõrged. Enne Sugar Rushi ilmumist oli neil suur mängude kogumik, mis koosneb 200+ nimetusest. Mängupakkuja annab pidevalt välja online-mänguautomaate, et ajaga ja suure nõudlusega sammu pidada.

Sugar Rushi mänguviis

Mäng viib teid kommimaale, mis on täidetud temaatiliste sümbolitega, mis täidavad 7x7 ruudustikku. Kui kasutate mängu kobaraisüsteemi, võite oodata muljetavaldavaid võite. Maksimaliseerige oma võidupotentsiaal, luues võidukombinatsioonid viiest või enamast sobivast sümbolist, luues kobara.

Võiduplahvatus

Mängijad saavad Sugar Rushi võiduplahvatusega suuri võite. Kui võidusümbol plahvatab, jääb selle asemele ümbris. See kahekordistab teie võidu iga kord, kui ümbrisega samas kohas plahvatab mõni teine sümbol. Maksimaalne kordaja on 128x.

Tasuta keerutused

Mängus on ka sümbolid, mis avavad tasuta keerutuse boonusringe, mis aitavad teie võiduvõimalusi maksimaliseerida. Kokku saab võita 10 kuni 30 tasuta keerutust olenevalt summast, mis su mängumaa peal on laiali. Lisaks on see boonus saadaval, kui omandad kolm või enam sellist sümbolit. Panuse 100-kordse hinna eest saate sellele voorule ka kohese juurdepääsu.

Boonusvoorud

Boonusostmise nupuga saavad mängijad valida boonusvoorude ostmise. See on mõeldud mängijatele, kes avastavad end keset seanssi kannatamatuks muutumas.

Kui olete nõus oma panuse 100-kordselt maksma, saate 3–7 boonusvooru. Keskmiselt 1 keerutus 323-st käivitab boonusringi iseseisvalt. Kuigi see funktsioon on saadaval enamikus piirkondades, pole see valik Ühendkuningriigis saadaval.

Erinevalt Sugar Rush põhimängust ei tühistata boonusringi ajal ei esiletõstetud kohti ega kordajad kunagi. Funktsiooni saab täiendavate keerutustega uuesti käivitada samal viisil, nagu see käivitati algselt, muutes kordajate saamise lihtsamaks.

Pragmatic Play plaanid

Mängu esialgse väljalaske ajal märkasid paljud mängu sarnasusi Sweet Bonanza ja Pragmatic’s Fruit Partyga. Vaatamata sellele ei pea paljud seda nii halvaks, kui esialgu arvati. Mängijad naudivad mängu ülesehitusmehhanismi ja Pragmatic loodab seda jätkata ka oma teiste mängudega.

Juhtiva sisupakkujana nii iGamingule kui ka muule kihlveotööstusele, jätkab Pragmatic Play online-mänguautomaatide ja reaalajas diilerimängude väljatöötamist, et oma portfelli täiendada. Ettevõte püüab oma mänge uuendada sagedamini kui võimalik ja keskendub rohkem oma mobiiliosakonnale, mis võimaldab mängida mugavates seadmetes, nagu telefonides ja tahvelarvutites.

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Sarnased artiklid