Rullmassaaž – tervis, treening ja lõõgastus üheskoos
SISUTURUNDUS
05.02.2018

 

 

Rullmassaaž on viimasel aastal Eestis üha rohkem populaarsust koguv protseduur ilu valdkonnas.

Tegelikult ei saa seda protseduuri liigitada iluprotseduuriks, sest toimelt ja algse väljatöötamise põhimõttelt kuulub rullmassaaž pigem tervise valdkonda. Seda tõestavad ka rullmassaaži kuuri läbinute tulemused, et ilust tähtsamalgi kohal on inimese tervis ning hea enesetunne, mis rullmassaažiga kaasneb.

Väliselt hakkavad silma kahanevad sentimeetrid, kuid heaolu ja paranenud enesetunnet edasi anda on raske – seda kirjeldab paremini isiklik kogemus. Näiteks võib tuua reaalse kliendi tulemuse, kus 10-korra kuuri järel kaotas klient kogu kehalt kokku 31,5 cm ümbermõõte. See on ainult väline muutus, mida saab arvudesse panna. Enesetunne ja rahulolu on kirjeldamatud sõnadega. Rullmassaaži mõju on pea kõigil tunda juba pärast esimest protseduuri. See on ka üheks põhjuseks, miks rullmassaaž võidab kohe südameid ning on võitnud juba ka paljude arstide ja treenerite poolehoiu. Õigem oleks öelda, et rullmassaaž võidab inimese tervise.

On palju naisi, kes on teinud rullmassaaži kuuri kõrvuti dr Simeonsi või mõne muu dieediga ning on saavutanud hämmastavaid tulemusi. Paljud on võtnud kõrvale näiteks Erik Orgu toitumiskava ning ka see annab lisaks rullmassaažile suurepärase enesetunde ja parema tervise. See on ka oodatav, sest rullmassaaž toetab organismi tegevust ning vabastab üleliigse – teisisõnu paneb keha toimima. Protseduuril on ergutav toime, seepärast meeldib paljudele alustada päeva rullmassaažiga, sest see annab positiivse energialaengu. Samas on neid, kes otsustavad oma päeva energiliselt jätkata pärast pikka tööpäeva.

Eriti rõõmustav on see, et järjest rohkem mehi on avastanud enda jaoks rullmassaaži. Ka mehed on seespidiselt sama koostise ja ehitusega kui naised ning lümfiringe ja organismi korrektne toimimine on ka neile tähtis. Tihti jääb see kahjuks naiste ülesandeks, et mehe tervisele tähelepanu suunata ja teda „kaasa vedada“.

 

MIS ASI SEE RULLMASSAAŽ SIIS IKKAGI ON?

Rullmassaaži algelised masinad töötati välja juba 1940. aastatel. Nende tööpõhimõtet on tänaseks uuritud ja katsetatud. Teadlased on välja selgitanud, et meetod on tõhus ja toimiv, seda kinnitavad ka arvukad rahulolevad kliendid ja kiirelt saavutatud tulemused. Rullmassaaž on ohutu ning ei venita nahka. Rullmassaaži masinaid kasutavad tuhanded spordisaalid ja salongid üle maailma, kuid Beautiful Me kehasalong on esimene maailmas, kes tegi rullmassaaži kõigile kättesaadavaks privaatsete ja hubaste salongidena ning võttis Eestis kasutusele sõna „rullmassaaž“.

Kogu selle protsessiga väheneb naistel ka kardetud tselluliit, mis ei ole mitte midagi muud kui naha alla kogunenud jääkained. Masinate trumli keskel paiknev infrapunalamp tõstab massaaži toimet kuni 70%. Tunnise protseduuri jooksul masseeritakse läbi kogu keha.

Haigused tekivad sageli kehasse seisma jäänud jääkainetest ning organismi „laiskusest“ – lihtne ja inimeste peal tõestatud rullmassaaž paneb keha tööle ning õigesti toimima.

Tuhanded inimesed on Beautiful Me kehasalongis rullmassaaži toimet proovinud ning selle tõhususes veendunud.

Proovi ka sina rullmassaaži, sest ainult sina ise saad selle toimes veenduda.

Vaata ja loe lisa Beautiful Me kodulehel www.kehasalong.ee