Muljetavaldavad küüned | Kuidas neid kodus teha?

14.08.2023
Sisuturundus
Tootja

Käed on osa meist, mis on igapäevaselt väga palju nähtaval. On palju neid, kes märkavad ühena esimestest asjadest just küüsi ning tahame, et nii käed kui küüned oleksid hästi hoolitsetud. Otsime võimalusi, kuidas neid ka kodus mugavalt kauniks teha nii, et nad oleks seejuures vastupidavad. Üks selline võimalus on näiteks geellakk. Kõlab nagu midagi, mille eest peaks salongis tohutult raha maksma? Sugugi mitte! Seda kõike saab teha kodus.

Geellaki eelised

Geellakid on tänapäeval saanud väga populaarseks. Miks geellakk nii populaarne on ning millised on tema eelised?

Vastupidavad – üks geellakkide suurimaid eeliseid on nende vastupidavus ning pikaajalisus. Võrreldes tavaliste küünelakkidega peavad geellakkid vastu kuni neli nädalat! See on hämmastav tulemus. Lisaks ei murdu ega kooru see nii kiiresti. Küll soovitame geellakil kasutada UV-lampi, sest nii püsib lakk kauem ning on vastupidavam. Müügil on väikesed UV-lambid, mida on hõlbus ka kaasas kanda.

Lisakaitse – geellakk pole lihtsalt kaunis, vaid pakub ka küüntele lisakaitset, sest ei lase neil nii lihtsasti murduda.

Loomulik tunne – geellakk erineb ka selle poolest, et jätab küünel olles loomuliku tunde, sest seda kantakse peale õhukeste kihtidena.

Kuivab kiirelt – kui eelmistest plussidest veel ei piisanud, siis kuivab geellakk kiirelt ning saate peatselt oma igapäevategevustega jätkata.

Et teid sel turul orienteerumisega veel aidata, soovitame mõnd brändi, kelle tooteid tasub osta.


Essence

Essence on tuntud Saksa kaubamärk, kelle tooted on mängulised, kvaliteetsed ning meeldiva hinnaga. Kui otsite sobivat geelküünelakki, siis võite neilt leida nii mõnegi mängulise värvi, mis muudab nii teie kui teie sõprade päeva lõbusaks ning meeldivaks. Essence’i valikus leidub tooteid nii algajatele kui oskuslikele kasutajatele.

OPI

OPI puhul on samuti tegu tuntud ja armastatud firmaga. Tegemist on Wella haruga, kes pakub samuti tooteid nii algajatele kui professionaalidele ning kõigile, kes sinna vahele jääb. Ka OPI valikust leiate kõige erinevamad ning üllatavamad värvitoonid, mille hulgast kindlasti igaüks leiab oma. Need on kvaliteetsed, taskukohased ning neid kasutavad ka salongid!

Küünevärvi saate valida täpselt oma tuju ja tahtmise järgi! Olge kasvõi iga päev erisuguste küüntega, valik on teie!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid