Osoon - looduslik alternatiiv kodukeemiale!
17.05.2022
Sisuturundus

Osoon on looduses esinev väga aktiivne aine, mis läbi osküdatsiooni omab võimet hävitada erinevaid patogeene (viirused, bakterid, seened, parasiidid) 99,9% tõhususega. Üliaktiivne molekul laguneb ca 20 minutiga tagasi hapnikuks, mistõttu pole vaja muretseda kahjulike jääkainete pärast.

Samal moel nagu osoon tekib looduses, suudab seda toota ka inimene. Lubage tutvustada osoonimisseadmeid, mis muudavad selle imelise puhastusvahendi kättesaadavaks kõigile.

Osoon vees toimib kui puhastus- ja desinfitseerimisvahend ja selleks vajad vaid osoonivee pihustipudelit, mille põhjas asub osoonigeneraator ja tavalist kraanivett. Ühe nupu-vajutusega rikastatakse vesi pudelis aktiivse hapniku ja osooni molekulidega ning sellest ongi saanud üks tõhusamaid kuid ohutumaid puhastusvahendeid.

Osoon õhus on looduslik viis loomaks lõhnade ja baketrivaba elukeskkond. Vajad vaid väikest osoonigeneraatorit, mis toodab turvaliste intervallidena madalas kontsentratsioonis osooni. Osoon elimineerib kiirelt erinevad bakterid ja seeläbi ka ebameeldivate lõhnade tekkepõhjused.

Osoonimisseadmed sobivad hästi ökoloogilise maailmavaatega inimesele, kes hindab jätkusuutlikkust, korduvkasutamist ja soovib luua enda ümber tervislikumat elukeskkonda. Nende abil saab kodu ohutult ja keemiavabalt puhtaks ning need sobivad kasutamiseks ka lastele ja allergikutele. Ei kuivata käsi ega ärrita hingamisteid.

Osoonimiseadmeid saab soetada Euronics ja Charlot poodidest / e-poodidest.

Rohkem infot ja head pakkumised leiad siit: https://charlot.ee/otsi/?s=OSHINER

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid