Osoon - looduslik alternatiiv kodukeemiale!

17.05.2022
Sisuturundus

Kas teadsid, et on olemas puhastusvahend, mis on 50x tugevam ja 3000x kiirem kui tavapärane kloor kuid üdini keskkonnasõbralik ja leebe meie kehale ja nahale. See on osoon - looduse enda loodud puhastaja!

Osoon on looduses esinev väga aktiivne aine, mis läbi osküdatsiooni omab võimet hävitada erinevaid patogeene (viirused, bakterid, seened, parasiidid) 99,9% tõhususega. Üliaktiivne molekul laguneb ca 20 minutiga tagasi hapnikuks, mistõttu pole vaja muretseda kahjulike jääkainete pärast.

Samal moel nagu osoon tekib looduses, suudab seda toota ka inimene. Lubage tutvustada osoonimisseadmeid, mis muudavad selle imelise puhastusvahendi kättesaadavaks kõigile.

OGRE300 osoonivee pihustipudel

OGRE300 osoonivee pihustipudel

Osoonivesi sobib ideaaselt köögipindade desinfitseerimiseks, sest on ohutu ka kokkupuutel toiduainetega. Pigem lausa kasulik kuna hävitab tõhusalt toidupatogeene. Osoon vees toimib kui puhastus- ja desinfitseerimisvahend ja selleks vajad vaid osoonivee pihustipudelit, mille põhjas asub osoonigeneraator ja tavalist kraanivett. Ühe nupu-vajutusega rikastatakse vesi pudelis aktiivse hapniku ja osooni molekulidega ning sellest ongi saanud üks tõhusamaid kuid ohutumaid puhastusvahendeid.

Osoon õhus on looduslik viis loomaks lõhnade ja bakterivaba elukeskkond.

Oshiner õhuvärskendaja

Oshiner õhuvärskendaja on väike osoonigeneraator, mis toodab turvaliste intervallidena madalas kontsentratsioonis osooni. Osoon elimineerib kiirelt erinevad bakterid ja seeläbi ka ebameeldivate lõhnade tekkepõhjused.

 

Osoon elimineerib tualettruumis kergelt levivad ebameeldivad lõhnad ning hävitab tõhusalt õhust liigniiskusest tekkivad hallituse  eosed.

Osoon elimineerib tualettruumis kergelt levivad ebameeldivad lõhnad ning hävitab tõhusalt õhust liigniiskusest tekkivad hallituse eosed.

Osoonimisseadmed sobivad hästi ökoloogilise maailmavaatega inimesele, kes hindab jätkusuutlikkust, korduvkasutamist ja soovib luua enda ümber tervislikumat elukeskkonda. Nende abil saab kodu ohutult ja keemiavabalt puhtaks ning need sobivad kasutamiseks ka lastele ja allergikutele. Ei kuivata käsi ega ärrita hingamisteid.

Osoon külmkapis hävitab baktreid, mis soodustavad toidu roiskumist ning pikendab seeläbi toiduainete säilimist.

Osoon külmkapis hävitab baktereid, mis soodustavad toidu roiskumist ning pikendab seeläbi toiduainete säilimist. Ühtlasi elimineerib mikroobide toimetamise tagajärjel tekkivad halvad lõhnad. 

Osoonimiseadmeid saab soetada Euronics ja Charlot poodidest / e-poodidest.

Rohkem infot ja head pakkumised leiad siit: https://charlot.ee/Desinfitseerimisseade

 

Sarnased artiklid