C-vitamiin toob siledama ja säravama naha

08.08.2019
Sisuturundus
Sari Hyaluron-Filler on täienenud C-vitamiini sisaldava booster-seerumiga. | Tootja

Pole ime, et viimasel ajal on C-vitamiinist seerumite ja kreemide koostises saanud nahahoolduse imeaine. See võimas antioksüdant stimuleerib nahale tugevust ja elastsust andva kollageeni sünteesi ning vähendab vananemise märke, mis on põhjustatud vabade radikaalide ja päikese poolt.

Dermakosmeetika brändil Eucerin®, mis on tuntuks saanud eelkõige tundliku naha hooldussarjana, on häid uudiseid. Nimelt on sari Hyaluron-Filler täienenud C-vitamiini sisaldava booster-seerumiga, mis tugevdab nahka ja täidab aktiivselt kortse ning aktiveerib naha kollageenitootmise. Unikaalses kahekambrilises tootes on ühendatud puhas C-vitamiin ning hüaluroonhape ja ülimalt tõhus bioloogiline rakukaitsja Likohalkoon A, mis aitab C-vitamiinil paremini mõjuda.
Seerumi kõigest 7-päevase kasutamise järel võib täheldada värskemat, siledamat ja säravamat nahka. Tasub teada, et suviselt päikseliste ilmadega kasutades võiks C-vitamiini sisaldava seerumi peale kanda päikesekaitsefaktoriga (SPF30) kreemi, et kaitsta nahka UV-kiirguse eest.

Millised on Eucerini sarja Hyaluron-Filler uut C-vitamiiniga booster-seerumit proovinud kolme naise muljed?
 

 

Anne Metsis. | Arhiiv

Ajakirja Eesti Naine moetoimetaja Anne Metsis:

„C-vitamiiniga seerumeid ja kreeme pole ma varem kasutanud, seda suurem oli ootus tootetuvustuses lubatud tulemust kogeda. Eucerini sarja Hyaluron-Filler C-vitamiiniga booster-seerumit on mugav kasutada, pudeli kummist põhjale vajutamine võimaldab paraja koguse seerumit kätte saada. Tekstuur on peenekoeline ja lõhnatu ning imendub hästi.
Igal kasutuskorral kandsin seerumi peale päikesekaitsefaktoriga päevakreemi – see on vajalik kaitse, et  päikese kätte sattudes ei tekiks pigmendilaike. Pärast seerumi pealekandmist tunnen, et kerge õhetus tõuseb näkku, tegemist on tõelise boost’iga. Pärast nädalast kuuri on nahk muutunud  värskemaks ja mõnevõrra siledamaks. Kuna pudelikeses on toonust tõstvat nestet veel, jätkan  seerumi kasutamist.“

Kati Toots. | Arhiiv

Tradehouse'i sisustus- ja tehnikaosakonna juht Kati Toots:

„Olen C- vitamiiniga tooteid ka varem kasutanud ja just vahetult enne kevade saabumist tegin läbi tõhusa C-vitamiini kuuri näonahale. C-vitamiinil on väga oluline roll kollageeni ja elastiini tootmisel nahas, tänu millele on nahk kaunis ning kenasti särav.

Eucerini seerumi koostis on väga hea, aga pisut häiris, et seerumit pudelikesest välja pigistada ei olnud kuigi mugav. Tekstuur oli siidine ja lõhn mõnusalt mahe, seerum imendus väga lihtsalt ja tekitas koheselt värske tunde.

Kuna mina ise olen väga väike päevitaja ja tean, kui kahjulik on päike nahale, jälgisin väga täpselt seerumi ja kreemi kasutamisjuhendit. Seerum tekitas nahale väga värske tunde ning kreem omakorda sidus kõik koostised omavahel kokku, nii et tulemus oli suurepärane. Lisaks võisin koheselt alustada nahale jumestuskreemi kandmist. Kui pahatihti võib tekkida olukord, kus jumestuskreem hakkab nahal rulluma, sulandusid antud puhul kõik komponendid kenasti ja tulemus oli hea. C-vitamiinil on väga oluline roll, kuna see  aeglustab melaniini moodustamist ning seeläbi ühtlustub nahatoon. Kindlasti kasutan C- vitamiiniga nahahooldustooteid ka edaspidi ning eriti siis, kui on saabumas pime aeg ja nahk soovib särada.“

 

Ivica Mägi. | Arhiiv

Põhja-Eesti Autismiliidu esinaine Ivica Mägi:

„Kuna ma varem ei ole C-vitamiiniga tooteid (seerumeid, kreeme) proovinud, testisin ilma igasuguste eelteadmisteta ehk jälgisin hoolikalt oma nahka ja tunnet, mis toimub. Märkan, et nädalaga on nahk muutunud ühtlasemaks ja klaarimaks – nagu nooremaks pisut oleks läinud! Seerum meeldis väga ka konsistentsilt – see oli mõnusalt kreemjas ning mugav oli kasutada. Meeldis väga ka see, et ei olnud intensiivset lõhna. Seerum imendus hästi ja näonahk tundus kohe hästi täidetud ja toidetud.

Seerumi peal kasutasin SPF-faktoriga Eucerini päevakreemi, mis mulle samuti väga meeldis ja mida kindlasti edasi kasutan. Nimelt seerumit ja kreemi koos kasutades on mõju tuntav ja märgatav. Täheldasin, et juba nädalaga on näol olnud pigmendilaigud pigem ühtlustunud ega torka eriti silma.

Mul on üsna kuiv ja samas probleemne (punnid, laigud jms) näonahk. Nädalase kasutamisega märkasin, et nahk sai väga korraliku niisutuse. Kordagi pole enam naha kuivust tundnud! Ühtlasi oli mõnus, et ei jäänud nahk pärast kreemi kasutamist rasvaseks. Kortsukesed tunduvad pisut siledamad ning üldmulje ilmest kuidagi klaarim ja nooruslikum.“

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid