Miks peaks kasutama näokreemi

Azeta
23.12.2021
Sisuturundus

Näokreem sobib igale nahatüübile

Olenemata sellest, kas teil on kuiv, rasvane või kombineeritud nahk, on niisutav näokreem suurepärane toode, mis tuleks lisada oma igapäevasele nahahoolduse rutiinile.

Niisutav näokreem aitab hoida nahka niisutatuna ja värskena. Vananedes hakkavad nahas sisalduva rasu hulka reguleerivad rasunäärmed tootma vähemal määral rasu, mille tulemusena muutub nahas sisalduva rasu hulk ning selle tulemusena muutub ka näonaha loomulik tasakaal. Eriti oluline on tähelepanu pöörata oma nahale just külmemal aastaajal, mil nahk vajab kõige enam hoolitsust.

Näokreemi olulisus nahale

Näokreemi kasutamine on oluline, sest see säilitab naha niiskuse ja elastsuse, mis aitab vähendada kortse, esimesi vananemisilminguid ja muid näonaha kuivusest tingitud naha probleeme nagu ketendamine, punetus, sügelus. Näokreemid toimivad eelkõige nahka kaitsva barjäärina, aidates kaitsta õrna näonahka välismõjude eest ning vähendades kahjulike vabade radikaalide toimet ja mõju nahale. Kui näonahk kuivab, võib selle tulemusena tekkida mitmeid erinevaid nahaprobleeme. Hommikuti võib märgata nahale tekkinud punetust ja ärritust, mille tulemusena on nahk sügelev. Selle vältimiseks tuleks kasutada niisutavat näokreemi, mis tasakaalustab teie nahka.

Niisutamine on noorusliku näonaha alus

Kas tunnete hommikul ärgates, et nahk on kuiv ja kiskuv ning vajab hädasti niisutust? Siis just seda aitab teha korralik näokreem. Nii mehed kui ka naised võiksid naha igapäevaseks niisutamiseks kasutada kvaliteetset näokreemi. Näo niisutamine aitab näha ja tunda end nooremana, nahk on pehmem ja elastsem ning võimaldab värske ja enesekindlana. Lisaks on näonaha niisutamine oluline, kui soovite veenduda, et näete ka lähiaastatel välja endiselt nooruslik ja kortsuvaba. Naga regulaarne niisutamine omakorda on vajalik vananemise aeglustamiseks ning niisutatud nahk näeb kahtlemata märgatavalt värskem ja noorem välja. Kuna näokreemid on koostiselt ja omadustelt väga erinevad, siis võiks kasutada tugevatoimelisi ja sügavamalt niisutavaid näokreeme talvel ning valida suveks niisutavad ja kerged näokreemid. Kuigi igapäevase niisutamise tagamine kõlab küllaltki lihtsalt, on palju inimesi, kes on jätnud näokreemi kasutamise olulisuse tahaplaanile ja võivad seda hiljem kindlasti kahetseda.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid