Populaarsemad kasiinomängud Eesti netikasiinodes

27.11.2023
Sisuturundus
Foto: Miikka Luotio

Slotimängud on juba mitmeid aastaid olnud kasiinodes väga populaarsed ning loomulikult on nii mõnelgi välja kujunenud oma lemmikud.

Mänge saab meelelahutusena mängida nii pärisraha eest kui ka külastada tasutakasiino poolt pakutavaid kasiinomänge. Nii on võimalus tutvuda mängudega ilma, et peaks koheselt midagi panustama. Slotimängud jagunevad kahte mitteametlikku kategooriasse nii Eesti online kasiino kodulehtedel kui ka mujal maailmas. 

Tavalised slotimängud pakuvad põnevust ja elevust, loomulikult on võimalus võita ka suurelt, kuid päris kõrgustesse võidud ei küündi. Siinkohal tulebki mängu teine kategooria, kus on jackpotti sisaldavad slotimängud. Millest ning kuidas alustada slotimängudega? Mitmed online kasiino lehed pakuvad ka tasutakasiino võimalust, kus on võimalik mängida erinevaid mänge tasuta enne kui päris rahaga mängima asutakse. Seetõttu on tasutakasiino hea võimalus neile, kes soovivad mängurahaga proovida.

Slotimängud ilma jackpotita

Üheks populaarseks mänguks, mida ilmselt paljud kasiinomängijad teavad, on Book of Dead. Tegemist on Play’n GO mängutootja poolt loodud mänguga, kus mängu taustaheli viib justkui ajas tagasi Egiptuse jumalate maailma. Boonusfunktsiooniks on tasuta keerutused, mille saab mängija, kui rullikutele langeb kolm raamatut. Boonusmängus muutub üks juhuslik sümbol kuldseks ning toob kaasa suuremaid võite kui tavakeerutusel.

Järgmiseks on samuti Play’n GO poolt toodetud mäng nimega Reactoonz. Mäng on täis lõbusaid ühe- ja kahesilmalisi tegelasi, kellel elektrist ja särtsust juba puudu ei jää. Tegemist on klastrimänguga, kus on langevad sümbolid. Tasuta keerutused puuduvad selles mängus, kuid on mitmeid muid funktsioone, mis teevad mängu lõbusaks ninga annavad võimaluse võita. 

Vaatame üle ka ühe NetEnt mängutootja poolt loodud mängu nimega Starburst, mis on samuti väga populaarne eesti online kasiino lehtedel. Mängu sümboliteks on peamiselt säravad teemandid ja kristallid. Mängu teeb eriliseks, et võiduridu loetakse mänguekraani mõlemalt poolt. Mängus eraldi tasuta keerutuste boonusmängu ei ole, kuid iga keerutus, kus värviline täheke on mängulaual, on tasuta. Kellel tekkis nende mängude vastu huvi, siis on võimalik külastada mõnda tasutakasiino lehte, kus on võimalik mänge mänguraha eesti proovida.

Jackpotiga slotimängud

Eks ikka unistatakse suurematest summadest ja miljonitest ning vahel juhuse tahtel on ka neid võite Eestisse tulnud. Seetõttu proovitakse kätt ka progresseeruva jackpotiga slotimängudes. Neid mänge on eesti online kasiino lehtedel rohkem, kuid vaatame kolme kõige populaarsemat. 

Viimastel aastatel on väga populaarseks saanud Microgamingu poolt loodud Mega Moolah ja selle järjemängud. Mäng on toonud Eestisse ka kaks ajaloolist võitu suuruses 6,5 miljonit eurot ja 7,2 miljonit eurot. Mõlemad võidud saadi 2021. aastal. 

Järgmised populaarsed mängud on mõlemad NetEnt mängutootja poolt loodud mängud. Mega Fortune on üks neist. Siinkohal teadaolevalt pole see mäng Eestisse miljoneid toonud, kuid üks Soome mängija võitis selles slotimängus 24 miljonit dollarit. Teine NetEnt loodud mäng on Hall of Gods. Mäng kogus ilmselt populaarsust juurde, kui üks Eestis elav naisterahvas võitis 2020. aastal mänguga üle 3,6 miljoni euro. Ka neid mänge võib leida mõnelt tasutakasiino lehelt. 

Kumba valida

Nii-öelda tavalisi slotimänge, kus jackpoti võimalus puudub, on oluliselt rohkem eesti online kasiino lehtedel kui jackpotiga mänge. Jackpoti funktsiooni puudumine aga ei tähenda suurte võitude puudumist. Nende slotimängudega on võimalik oma sisse pandud raha kasvatada, kuid miljonite eurodeni need enamasti ei küündi. Samas pakub progresseeruva jackpotiga mäng ikkagi võimalust tõeliselt suurelt võitmiseks. 

Siiski on tegemist õnnemängudega, mistõttu ei tea keegi kunagi, kes juhuse tahtel võidab. Eks mänge eesti online kasiino lehtedel on palju ja erinevaid ning igaüks saab ise otsustada, millised talle enam sobivad. Mängides tasub aga taga ajada mitte raha, vaid meelelahutust. Vastutustundlik mängimine on oluline igaühe personaalselt seisukohalt. Kes kahtleb, millist mängu proovida, tasub üle vaadata tasutakasiino võimalused, et turvaliselt mängurahaga katsetada.

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Sarnased artiklid