Seitse suurimat kasiinovõitu Eestis

24.11.2023
Sisuturundus

Juhuste tahtel ja õnnelike kokkusattumiste läbi on mitmeid väga suuri kasiinovõite sadanud taevast alla ka Eesti inimestele. Suured võidud on peamiselt tulnud viimase kümne aasta jooksul, mille üheks põhjuseks võib olla online kasiinode populaarsuse tõus läbi aastate.

Eesti kasiinomaastik on küllaltki kirju, pakkudes mitmeid tavakasiinosid kui ka online kasiinosid. Internetis olevate kasiinode vahel võib olla keeruline valida, kuna neid on lihtsalt niivõrd palju. 

Kuidas siis leida endale sobiv, ilma et peaks kõiki läbi käima kui ei soovi? Internetis on tegelikult täitsa olemas leheküljed, kus on mitmeid erinevaid kasiinosid omavahel võrreldud. Nendes portaalides on selge ülevaade, kuidas kasiinod Eestis välja näevad online variandis ning kes milliseid boonuseid pakuvad. Nii on võimalus silmadega kiirelt üle vaadata, kellel on paremad boonused ja kes rohkem tasuta spinne pakub. Boonuspakkumised ja tasuta spinnid on mõnus lahendus oma tulevaste lemmikmängude leidmiseks. Järgnevalt vaatamegi, millised mängud on toonud suurimad online kasiinovõidud Eestis. 

Aasta 2021 august - 7,2 miljonit eurot

Tegemist on läbi aegade kõige suurema online kasiino võiduga Eestis. Võidu suuruseks oli enam kui 7,2 miljonit eurot. Selline suurvõit tuli Microgamingu poolt loodud Mega Moolah slotimängus ning tehtud keerutuse panuseks oli 3,75 eurot. 

Aasta 2021 juuni - 6,5 miljonit eurot

Läbi aega suuruselt teine hinnalisem võit tuli täpselt samuti Microgamingu poolt loodud Mega Moolah slotimängus ning siingi oli tehtud panuse suuruseks 3,75 eurot. Tegemist oli võiduga üle 6,5 miljoni eurot.

Aasta 2020 - 3,6 miljonit eurot

Kellele Mega Moolah slotimäng kohe üldse ei sobi, siis ei pea muretsema, suurvõite on Eestisse tulnud ka teistest mängudest. Samuti ei tule võidud ainult suurte panustega,. Järgnev võit tõestab seda, et kui miski on ikka ette nähtud, siis see ka tuleb, olenemata panuse suurusest. Pea 3,7 miljoni suurune võit tuli NetEnt mängutootja poolt loodud mängus Hall of Gods. Siinkohal oli panuse suuruseks 0,20 eurot. 

Aasta 2017 - 1,55 miljonit eurot

Siinkohal räägime mõttes erilisest võidust, et tol ajal oli see ajaloo suurim võit Eesti online kasiinodes, aastal 2017. Siinkohal ei tulnud võit ühegi slotimänguga, vaid hoopis online kasiinos mängitud ruletist. 

Aasta 2017 - üle 285 000 euro

Tegemist on samuti ühe korraliku võiduga ning kasiinod Eestis aeg-ajalt ikka üllatavad mõningaid inimesi nende suurvõitudega. See üle 285 tuhande eurone võit tuli taaskord NetEnt loodud mängust, kuid sel korral oli tegemist Dead or Alive slotimänguga. 

Aasta 2018 - üle 283 000 euro

Korraliku võidu pakkus seekord eestlaste seas küllaltki populaarne mäng - Divine Fortune, mis on loodud NetEnt mängutootja poolt. Mäng pakub põnevust erinevate boonusfunktsioonide ja loomulikult jackpoti võitmise võimaluse näol.

Aasta 2017 - üle 232 000 euro

Kes veel ei tea, siis online kasiinod pakuvad erinevaid mänge. Lisaks slotimängudele ja lauamängudele pakuvad mõned kasiinod Eestis näiteks võimalusi mängida bingot. Seda mitte klassikalises mõttes, et peab terve nädala ootama, kuni loosimine toimub, vaid nendes mängudes on koheselt võimalik teada saada, kas võit oli tulemas või mitte. 

Kasiinode külastamine on ikka järjest populaarsust kogunud ning on saanud märkimisväärseks osaks meelelahutusest. Prisked võidud ei ole siiski ka Eestis jäänud vaid filmimaailmasse. Suured võidud on saabunud erinevate mängude mängimisel ja võib-olla on kaasa aidanud õnn ja juhus. Meelelahutus võib ikka hasarti tekitada ning seetõttu, kui mängida, siis seda tasub ikka vastutustundlikult teha. 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid